Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

440 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SHTYPI I DITES – “Duel Inter-Juve jo vetem te shtunen por edhe ne merkato per Cancelon…” (26 Prill 2018)

SHTYPI I DITES – “Duel Inter-Juve jo vetem te shtunen por edhe ne merkato per Cancelon…” (26 Prill 2018)
Inter Club Staff

Gazetat Italiane kete mengjes, 26 Prill 2018, jane hapur me keto tituj kryesore.

E famshmja La Gazzetta dello Sport shkruan per zikalterit ne faqe te pare:

“Aleati i zikalterve. San Siro eshte nje fortese. Ne shtepi vetem nje humbje.”

La Gazzetta dello Sport

E perditshmja tjeter italiane, Corriere dello Sport nuk ka ndonje titull specifik per Interin ne faqe te pare por shkruan per incidentin e Liverpool ku disa tifoze te Romes sulmuan nje tifoz te Liverpool i cili aktualisht eshte ne koma dhe po lufton per jeten e tij.

Il Corriere dello Sport

Ndersa gazeta torineze, Tuttosport shkruan per zikalterit ne faqe te pare:

“Cancelo, eshte gjithmone Inter-Juve. Te shtunen ndeshja e madhe ne san Siro, por dueli spostohet edhe tek mbrojtesi portugez qe eshte ne huazim nga Valencia tek zikalterit. Juventusi deshiron ta bleje.”

L'apertura di Tuttosport

Te gjitha lajmet ne kete artikull, do te publikohen gjate dites ne inter.al.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.