Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | January 23, 2021

Scroll to top

Top

2,703 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SHTYPI I DITES – “Eshte filluar qe tani te mendohet si do te jete Interi i Contes” (10 Prill 2019)

SHTYPI I DITES –  “Eshte filluar qe tani te mendohet si do te jete Interi i Contes” (10 Prill 2019)
Inter Club Staff

Gazetat Italiane kete mengjes, 10 Prill 2019, jane hapur me keto tituj kryesore.

Kjo eshte faqja e pare e te famshmes La Gazzetta dello Sport dhe shkruan per zikalterit:

“Si do te ishte Interi i Contes? Icardi mund te largohet. Ninja do qendronte. Bergwin ne shenjester.”

Prima Pagina

E perditshmja tjeter italiane, Corriere dello Sport, hapet keshtu ne faqen e saj te pare:

Nuk ka ndonje titull specifik per Interin.

Prima Pagina

Ndersa gazeta torineze, Tuttosport hapet keshtu diten e sotme:

“Gundogan nuk firmos me City, pas tij eshte Interi.”

Te gjitha lajmet ne kete artikull, do te publikohen gjate dites ne inter.al.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.