Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

574 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SHTYPI I DITES – “EuroInter. Tashme Spalletti deshiron te luftoje me…” (08 Nentor 2018)

SHTYPI I DITES –  “EuroInter. Tashme Spalletti deshiron te luftoje me…” (08 Nentor 2018)
Inter Club Staff

Gazetat Italiane kete mengjes, 08 Nentor 2018, jane hapur me keto tituj kryesore.

Kjo eshte faqja e pare e te famshmes La Gazzetta dello Sport dhe shkruan per Interin:

“Euro Interi. Spread eshte ne renie por Spalletti deshiron me shume kunder skuadrave te medha.”

Prima Pagina

E perditshmja tjeter italiane, Corriere dello Sport, hapet keshtu ne faqen e saj te pare:

“Icardi, mesatare e frikshme. Eshte qe tani ne podin e Champions.”

Prima Pagina

Ndersa gazeta torineze, Tuttosport hapet keshtu diten e sotme:

“Inter, Skriniar eshte per tu blinduar tani.”

Te gjitha lajmet ne kete artikull, do te publikohen gjate dites ne inter.al.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.