Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

411 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SHTYPI I DITES – “EuroShow i Interit. Zikalterit shkelqejne ndaj Udineses dhe…” (07 Maj 2018)

SHTYPI I DITES – “EuroShow i Interit. Zikalterit shkelqejne ndaj Udineses dhe…” (07 Maj 2018)
Inter Club Staff

Gazetat Italiane kete mengjes, 07 Maj 2018, jane hapur me keto tituj kryesore.

E famshmja La Gazzetta dello Sport ka shkruar per zikalterit ne faqen e saj te pare:

“EuroShow Inter. Me dy fitore Spalletti eshte i bindur per vendin e katert. Zikalterit shenuan kater gola, tani vetem -2 pike larg Lazios.”

La Gazzetta dello Sport

E perditshmja tjeter italiane, Corriere dello Sport hapet me kete titull per garen per Champions:

“Champions Roma. Di Francesco fut ne telashe Cagliarin: mjafton nje pike tashme per Champions. Nderkohe ndalet Lazio dhe fluturon Interi. Deciziv do te jete ndeshja e fundit direkte Lazio-Inter.”

Il Corriere dello Sport

Ndersa gazeta torineze, Tuttosport shkruan per zikalterit ne faqe te pare:

“Lufta per Champions: Spalletti rihidhet ne sulm duke shperbere Udinesen.”

La prima di Tuttosport

Te gjitha lajmet ne kete artikull, do te publikohen gjate dites ne inter.al.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.