Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

581 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SHTYPI I DITES – ” Fluturon Inter, Icardi – Perisic show…”

SHTYPI I DITES – ” Fluturon Inter, Icardi – Perisic show…”
Andi Keci

Gazetat e perditshme italiane i jane referuar fitores zikalter dhe rruges se saj drejt championsit me keto tituj:

GdS: “Fluturon Interi. Icardi-Perisic show. Roma vetem 2 pike larg, paralajmerohet Milani”.

CdS: “Maurito gol me arome Championsi. Icardi e con Interin vetem dy pike larg Romes”.

Tuttosport: “Icardi dopiete. Sprint per ne Champions. Bomberi zikalter terheq Interin drejt Champions”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.