Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

467 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SHTYPI I DITES – “Napoli kerkon Danilo D’Ambrosio nga Inter…” (13 Korrik 2018)

SHTYPI I DITES – “Napoli kerkon Danilo D’Ambrosio nga Inter…” (13 Korrik 2018)
Inter Club Staff

Gazetat Italiane kete mengjes, 13 Korrik 2018, jane hapur me keto tituj kryesore.

Kjo eshte faqja e pare e te famshmes La Gazzetta dello Sport dhe shkruan per Interin:

“Inter, ja Lautaro: “Numri 10 nuk me peshton, do te le shenje.”

Prima Pagina

E perditshmja tjeter italiane, Corriere dello Sport, hapet keshtu ne faqen e saj te pare:

Nuk ka ndonje titull specifik per Interin sot nga Corriere.

Prima Pagina

Ndersa gazeta torineze, Tuttosport hapet keshtu diten e sotem:

Napoli i kerkon Danilo D’Ambrosio Interit.

Te gjitha lajmet ne kete artikull, do te publikohen gjate dites ne inter.al.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.