Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

271 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SHTYPI I DITES – “Gazzetta hapet me nje titull per bujshem per…” (14 Nentor 2018)

SHTYPI I DITES –  “Gazzetta hapet me nje titull per bujshem per…” (14 Nentor 2018)
Inter Club Staff

Gazetat Italiane kete mengjes, 14 Nentor 2018, jane hapur me keto tituj kryesore.

Kjo eshte faqja e pare e te famshmes La Gazzetta dello Sport dhe shkruan bujshem per Interin:

“Marotta-Inter, ka ardhur PO-ja.”, pas pak te gjitha detajet ne shqip tek artikulli i radhes.

Prima Pagina

E perditshmja tjeter italiane, Corriere dello Sport, hapet keshtu ne faqen e saj te pare:

“Interi mbi HH. Nje tjeter Herrera eshte rruges per ne Milano dhe quhet Hector.”

Prima Pagina

Ndersa gazeta torineze, Tuttosport hapet keshtu diten e sotme:

“Inter: goditje per sulmin, endrra eshte Martial.”

Te gjitha lajmet ne kete artikull, do te publikohen gjate dites ne inter.al.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.