Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | September 26, 2020

Scroll to top

Top

353 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SHTYPI I DITES – “Icardi, Capitan Inter! Per kapitenin ne fillim golat, pastaj…” (18 Korrik 2018)

SHTYPI I DITES – “Icardi, Capitan Inter! Per kapitenin ne fillim golat, pastaj…” (18 Korrik 2018)
Inter Club Staff

Gazetat Italiane kete mengjes, 18 Korrik 2018, jane hapur me keto tituj kryesore.

Kjo eshte faqja e pare e te famshmes La Gazzetta dello Sport dhe shkruan per Interin:

“CapitanInter. Icardi rikthehet si mbret. Me pare golat, pastaj rinovimi.”

Prima Pagina

E perditshmja tjeter italiane, Corriere dello Sport, hapet keshtu ne faqen e saj te pare:

Nuk ka ndonje titull specifik per Interin.

Prima Pagina

Ndersa gazeta torineze, Tuttosport hapet keshtu diten e sotme:

Gjithashtu edhe Tuttosport, nuk ka ndonje titull specifik per Interin ne faqe te pare.

Te gjitha lajmet ne kete artikull, do te publikohen gjate dites ne inter.al.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.