Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

308 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SHTYPI I DITES – “Icardi po rregullon shenjestren: mungon vetem Bergamo dhe ai…” (10 Nentor 2018)

SHTYPI I DITES –  “Icardi po rregullon shenjestren: mungon vetem Bergamo dhe ai…” (10 Nentor 2018)
Inter Club Staff

Gazetat Italiane kete mengjes, 10 Nentor 2018, jane hapur me keto tituj kryesore.

Kjo eshte faqja e pare e te famshmes La Gazzetta dello Sport dhe shkruan per Interin:

Nuk ka ndonje titull specifik per Interin.

Prima Pagina

E perditshmja tjeter italiane, Corriere dello Sport, hapet keshtu ne faqen e saj te pare:

“Pinamonti barazon Fiorentinen. Frosinone perfundon 1-1 me Fiorentinen pas nje goli super te talentit zikalter.”

Prima Pagina

Ndersa gazeta torineze, Tuttosport hapet keshtu diten e sotme:

“Icardi po rregullon shenjestren: mungon vetem Bergamo ne turin e tij te golave.”

Te gjitha lajmet ne kete artikull, do te publikohen gjate dites ne inter.al.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.