Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | March 2, 2021

Scroll to top

Top

708 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SHTYPI I DITES – “Ideja e cmendur e Interit! Tani e ka radhen…” (31 Tetor 2018)

SHTYPI I DITES –  “Ideja e cmendur e Interit! Tani e ka radhen…” (31 Tetor 2018)
Inter Club Staff

Gazetat Italiane kete mengjes, 31 Tetor 2018, jane hapur me keto tituj kryesore.

Kjo eshte faqja e pare e te famshmes La Gazzetta dello Sport dhe shkruan per Interin:

“Ideja e cmendur e Interit. Vendi i dyte dhe gati sulmi per te parin. Mbrojtja me e forte e kampionatit, nje mesfushe afresive ku Brozovic ben diferencen dhe super Icardi.”

Prima Pagina

E perditshmja tjeter italiane, Corriere dello Sport, hapet keshtu ne faqen e saj te pare:

“Interi i eshte ndaluar. Gazetari nga Ragusa ka nje enderr: te rikthehet ne stadium.”

Prima Pagina

Ndersa gazeta torineze, Tuttosport hapet keshtu diten e sotme:

“Juve-Inter ne Milano. Sfida e 7 dhjetorit ka filluar qe tani.”

Te gjitha lajmet ne kete artikull, do te publikohen gjate dites ne inter.al.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.