Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

548 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SHTYPI I DITES – “Inter, De Vrij eshte i yti. Milan, prokuroria heton per pastrim parash.” (25 Mars)

SHTYPI I DITES – “Inter,  De Vrij eshte i yti. Milan, prokuroria heton per pastrim parash.” (25 Mars)
Inter Club Staff

Gazetat Italiane kete mengjes, 25 Mars 2018, jane hapur me keto tituj kryesore.

E famshmja La Gazzetta dello Sport ne faqen e saj te pare shkruan: “De Vrij tek Interi. Blitzi eshte mbyllur me sukses per hollandezin, eshte mundur Barcelona. Tani e ka radhen Asamoah. Mbrojtesi i Lazios do te voje ne korrik ne Milano. Juventini nderkohe eshte shume afer.”

Por Gazzetta sot ka publikuar edhe nje dosier ekskluziv per pronarin e Milanit Li: “Telashe te medha ne Kine per Milanin. Ja ceshtja Li: Histori, intriga, prapaskena pas nje viti qe nga blerja e kinezit. Prokuroria e Milanos po heton. Me shume mundesu eshte “pastrim parash”.

La Gazzetta dello Sport

E perditshmja tjeter italiane, Corriere dello Sport nuk ka ndonje titull specifik per Interin ne faqe te pare.

Ndersa gazeta torineze, Tuttosport shkruan ne faqen e saj te pare per kombetaren Italiane: “Huazimet e Interit: per te blere Cancelo dhe Rafinha duhen 45 milione euro menjehere.”

tuttosport-2018-03-25-5ab6dad8f422a

Te gjitha lajmet ne kete artikull, do te publikohen gjate dites ne inter.al.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.