Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,412 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SHTYPI I DITES – “Inter Euro Star. Fitore e madhe e zikalterve ne Eindhoven. Ulerime…” (04 Tetor 2018)

SHTYPI I DITES –  “Inter Euro Star. Fitore e madhe e zikalterve ne Eindhoven. Ulerime…” (04 Tetor 2018)
Inter Club Staff

Gazetat Italiane kete mengjes, 04 Tetor 2018, jane hapur me keto tituj kryesore.

Kjo eshte faqja e pare e te famshmes La Gazzetta dello Sport dhe shkruan per Interin:

“Inter Euro Star. Grand Italia: 4 fitore ne 4 ndeshje ne Champions. Nainggolan dhe Icardi firmosin goditjen ne Eindhoven 2-1: zikalterit me pike te plota me Barcelonen. Kualifikimi tashme eshte me afer.”

Prima Pagina

E perditshmja tjeter italiane, Corriere dello Sport, hapet keshtu ne faqen e saj te pare:

“Fitore e madhe ne Eindhoven. Eshte Interi i Mau. Zikalterit poshte me PSV arrijne ta permbysin rezultatin me Nainggolan dhe golin e Icardit. Tashme me pike te plota.”

Prima Pagina

Ndersa gazeta torineze, Tuttosport hapet keshtu diten e sotme:

“Ninja dhe Icardi ulerime. Interi shikon me afer kalimin e grupit.”

Te gjitha lajmet ne kete artikull, do te publikohen gjate dites ne inter.al.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.