Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | November 25, 2020

Scroll to top

Top

284 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SHTYPI I DITES – “Inter gati per Wembley. Nderkohe jane 13 lojtaret qe…” (26 Nentor 2018)

SHTYPI I DITES –  “Inter gati per Wembley. Nderkohe jane 13 lojtaret qe…” (26 Nentor 2018)
Inter Club Staff

Gazetat Italiane kete mengjes, 26 Nentor 2018, jane hapur me keto tituj kryesore.

Kjo eshte faqja e pare e te famshmes La Gazzetta dello Sport dhe shkruan bujshem per Interin:

Inter i me kater luener per Wembley. Icardi, Perisic, Brozovic dhe Asamoah. Spalletti gati per te merkuren.

Prima Pagina

E perditshmja tjeter italiane, Corriere dello Sport, hapet keshtu ne faqen e saj te pare:

“Inter multigol, kane shenuar 13 lojtare deri me tani.”

Prima Pagina

Ndersa gazeta torineze, Tuttosport hapet keshtu diten e sotme:

Nuk ka ndonje titull specifik per Interin.

Te gjitha lajmet ne kete artikull, do te publikohen gjate dites ne inter.al.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.