Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

628 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SHTYPI I DITES – “Inter, gati plani per te blere lojtarin e Romes dhe Barella…” (15 Maj 2018)

SHTYPI I DITES – “Inter, gati plani per te blere lojtarin e Romes dhe Barella…” (15 Maj 2018)
Inter Club Staff

Gazetat Italiane kete mengjes, 15 Maj 2018, jane hapur me keto tituj kryesore.

E famshmja La Gazzetta dello Sport shkruan ne faqen e saj te pare per Interin:

“Inter, gati plani per te blere Strootman dhe Barella.”

La Gazzetta dello Sport

E perditshmja tjeter italiane, Corriere dello Sport shkruan ne faqen e pare te saj:

“Lazio-Inter do te arbitrohet nga Rocchi. Tagliavento arbiter i katert.”

Il Corriere dello Sport

Ndersa gazeta torineze, Tuttosport shkruan per Interin sot:

“Rafinha: ose largohet ose qendron dhe vlen dyfish. Nderkohe Interi blitz per Ilicic dhe Barrow.”

La prima di Tuttosport

Te gjitha lajmet ne kete artikull, do te publikohen gjate dites ne inter.al.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.