Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | March 25, 2019

Scroll to top

Top

385 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SHTYPI I DITES – “Inter i jep gaz per Vrsaljko. Nderkohe dje ndaj Sion…” (19 Korrik 2018)

SHTYPI I DITES – “Inter i jep gaz per Vrsaljko. Nderkohe dje ndaj Sion…” (19 Korrik 2018)
Inter Club Staff

Gazetat Italiane kete mengjes, 19 Korrik 2018, jane hapur me keto tituj kryesore.

Kjo eshte faqja e pare e te famshmes La Gazzetta dello Sport dhe shkruan per Interin:

“Nainggolan demtohet, ndersa Interi ne zvicer zhduket fare. Dje zikalterit kishin testin e dyte ne kete vere.”

Prima Pagina

E perditshmja tjeter italiane, Corriere dello Sport, hapet keshtu ne faqen e saj te pare:

“Vrsaljko, Interi i jep gaz. Presing ndaj Atletico, ka optimizem. Spalletti rreshqet ndaj Sion: 0-2 me Icardin ne fushe per 30 minuta.”

Prima Pagina

Ndersa gazeta torineze, Tuttosport hapet keshtu diten e sotme:

Tuttosport, nuk ka ndonje titull specifik per Interin ne faqe te pare.

Te gjitha lajmet ne kete artikull, do te publikohen gjate dites ne inter.al.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.