Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

451 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SHTYPI I DITES – “Inter, ideja e radhes quhet Dembele. Ai dhe Chiesa…” (28 Maj 2018)

SHTYPI I DITES – “Inter, ideja e radhes quhet Dembele. Ai dhe Chiesa…” (28 Maj 2018)
Inter Club Staff

Gazetat Italiane kete mengjes, 28 Maj 2018, jane hapur me keto tituj kryesore.

E famshmja La Gazzetta dello Sport shkruan ne faqen e saj pare:

“Gjithcka Inter dhe Chiesa. Ne mendjen e Spallettit ndermjet Europes dhe goditjeve ne merkato. Tekniku zikalter pret per Championsin goditje te medha: ne pole eshte sulmuesi i Fiorentines, pelqehet edhe Dembele nga Tottenham.”

Gazzetta dello Sport

E perditshmja tjeter italiane, Corriere dello Sport shkruan ne faqe te pare per zikalterit:

“Interi ngre murin. Pavarsisht detyrimeve te FPF, klubi i ka rezistuar sulmeve nga Manchester. Mourinho dhe Guardiola oferte te mcendur per Skriniar.”

Corriere dello Sport

Ndersa gazeta torineze, Tuttosport nuk ka ndonje titull specifik per zikalterit sot:

Tuttosport

Te gjitha lajmet ne kete artikull, do te publikohen gjate dites ne inter.al.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.