Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 5, 2022

Scroll to top

Top

280 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SHTYPI I DITES – “Inter, ja si kane lindur te gjithe golat (rekord) te Mauritos…” (21 Prill 2018)

SHTYPI I DITES – “Inter,  ja si kane lindur te gjithe golat (rekord) te Mauritos…” (21 Prill 2018)
Inter Club Staff

Gazetat Italiane kete mengjes, 21 Prill 2018, jane hapur me keto tituj kryesore.

E famshmja La Gazzetta dello Sport shkruan ne faqen e saj te pare per zikalterit:

“Inter, ja si lindin te gjithe golat (rekord) te Icardit.”

La Gazzetta dello Sport

E perditshmja tjeter italiane, Corriere dello Sport nuk ka ndonje titull specifik per zikalterit ne faqen e saj te pare dhe hapet keshtu:

Il Corriere dello Sport

Ndersa gazeta torineze, Tuttosport shkruan ne brendesi te saj te pare:

“Inter, sfida ndaj Chievos vlen me shume se te tjerat.”

L'apertura di Tuttosport

Te gjitha lajmet ne kete artikull, do te publikohen gjate dites ne inter.al.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.