Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | February 25, 2020

Scroll to top

Top

293 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SHTYPI I DITES – “Inter, jane ditet e Nainggolan keto.” (18 Qershor 2018)

SHTYPI I DITES – “Inter, jane ditet e Nainggolan keto.” (18 Qershor 2018)
Inter Club Staff

Gazetat Italiane kete mengjes, 18 Qershor 2018, jane hapur me keto tituj kryesore.

E famshmja La Gazzetta dello Sport shkruan per zikalterit ne faqe te pare:

“Strategjite zikalter. Jane ditet e Nainggolan. Interi me goditjen ne xhep.”

Prima Pagina

E perditshmja tjeter italiane, Corriere dello Sport, hapet keshtu ne faqen e saj te pare:

“Meksika mund kampionet e botes dhe Brazili ndalet nga Zvicre.”

Asnje titull specifik per Interi nga ta.

Prima Pagina

Ndersa gazeta torineze, Tuttosport shkruan ne faqe te pare:

“Alex Vidal, shansi i madh. Inter po kerkon Cancelon e ri, ne gare gjashte lojtare.”

 

Te gjitha lajmet ne kete artikull, do te publikohen gjate dites ne inter.al.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.