Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

452 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SHTYPI I DITES – “Inter, lajme te keqija nga kryeqyteti!” (19 Prill 2018)

SHTYPI I DITES – “Inter, lajme te keqija nga kryeqyteti!” (19 Prill 2018)
Inter Club Staff

Gazetat Italiane kete mengjes, 19 Prill 2018, jane hapur me keto tituj kryesore.

E famshmja La Gazzetta dello Sport shkruan ne faqen e saj te pare:

“Rikalim i kryeqyetasve. Roma perpara, Lazio gjitashtu. Interi zbret perseri ne vendin e peste.”

La Gazzetta dello Sport

E perditshmja tjeter italiane, Corriere dello Sport shkruan ne faqen e saj te pare:

“Napoli, cfare endrre. Juve barazon ndaj Crotones. Te dielen takim direkt Juve-Napoli qe mund te vendose kampionatin. Nderkohe Lazio dhe Roma fitojne e parakalojne Interin.”

Il Corriere dello Sport

Ndersa gazeta torineze, Tuttosport shkruan ne faqen e saj te pare:

“Gara per Champions: Roma ne vendin e trete. Lazio fiton ne Firence.”

L'apertura di Tuttosport

Te gjitha lajmet ne kete artikull, do te publikohen gjate dites ne inter.al.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.