Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

172 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SHTYPI I DITES – “Inter-Napoli, derbi sllovak i Skriniar dhe Hamsik.” (08 Mars 2018)

SHTYPI I DITES – “Inter-Napoli, derbi sllovak i Skriniar dhe Hamsik.” (08 Mars 2018)
Inter Club Staff

Gazetat Italiane kete mengjes, 07 Mars 2018, jane hapur me keto tituj kryesore.

E famshmja La Gazzetta dello Sport, shkruan ne faqen e pare te saj per ndeshjen e se dieles, por edhe per duelin sllovak te Skriniar: “Inter-Napoli, derbi sllovak i Skriniar dhe Hamsik.

E perditshmja tjeter italiane, Corriere dello Sport shkruan ne brendesi te saj: “Inter, Spalletti ka shume dyshime per sa i perket formacionit te se dieles.”

Ndersa gazeta torineze, Tuttosport shkruan ne nje nga dritaret ne faqe te pare: “Ideja: Mateo Kovacic i dergon nje sms Interit.”

Te gjitha lajmet ne kete artikull, do te publikohen gjate dites ne inter.al.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.