Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | February 25, 2020

Scroll to top

Top

254 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SHTYPI I DITES – “Inter, nje shans per Lautaron neser?” (02 Nentor 2018)

SHTYPI I DITES –  “Inter, nje shans per Lautaron neser?” (02 Nentor 2018)
Inter Club Staff

Gazetat Italiane kete mengjes, 02 Nentor 2018, jane hapur me keto tituj kryesore.

Kjo eshte faqja e pare e te famshmes La Gazzetta dello Sport dhe shkruan per Interin:

Inter, neser ne San Siro nje shans per Lautaron. Stankovic: “Brozovic tani eshte si une.” Genoa, pankine per Icardin?”

Prima Pagina

E perditshmja tjeter italiane, Corriere dello Sport, hapet keshtu ne faqen e saj te pare:

“Anti eshte Interi.”

Prima Pagina

Ndersa gazeta torineze, Tuttosport hapet keshtu diten e sotme:

“Milano blindon diamantet e saj. Skriniar, Icardi, Suso: sa shume sirena nga jashte. Por Interi dhe Milani kane ngritur nje mur per ta.”

Te gjitha lajmet ne kete artikull, do te publikohen gjate dites ne inter.al.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.