Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

721 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SHTYPI I DITES – “Inter NON STOP. Nje tjeter diamant per Spallettin…” (14 Gusht 2018)

SHTYPI I DITES – “Inter NON STOP. Nje tjeter diamant per Spallettin…” (14 Gusht 2018)
Inter Club Staff

Gazetat Italiane kete mengjes, 14 Gusht 2018, jane hapur me keto tituj kryesore.

Kjo eshte faqja e pare e te famshmes La Gazzetta dello Sport dhe shkruan per Interin:

“INTER NON STOP. Keita stervitet menjehere me Spallettin, Joao Mario largohet ose do mbetet jashte skuadre.”

Prima Pagina

E perditshmja tjeter italiane, Corriere dello Sport, hapet keshtu ne faqen e saj te pare:

“Milano ben lajm. Milanezet levizin ekuilibrat e zones Champions.”

Prima Pagina

Ndersa gazeta torineze, Tuttosport hapet keshtu diten e sotme:

“Kujde Allegri, Interi eshte per kampionat.”

Te gjitha lajmet ne kete artikull, do te publikohen gjate dites ne inter.al.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.