Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

430 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SHTYPI I DITES – “Inter, Rafinha ka nje ide dhe ka filluar te dergoje mesazhe…” (27 Mars 2018)

SHTYPI I DITES – “Inter, Rafinha ka nje ide dhe ka filluar te dergoje mesazhe…” (27 Mars 2018)
Inter Club Staff

Gazetat Italiane kete mengjes, 27 Mars 2018, jane hapur me keto tituj kryesore.

E famshmja La Gazzetta dello Sport shkruan ne faqe te pare per Interin: “Karikimi i zikalterit. Spalletti: “Inter, jemi rikthyer. Icardi duhet te jete ne Rusi.”

La Gazzetta dello Sport

E perditshmja tjeter italiane, Corriere dello Sport shkruan per zikalterit e vegjel te Primaveres ne faqen e saj te pare: “Turneu i Viareggios: Fiorentina-Inter, do te jete nje finale e madhe. Poker i Fiores ndaj Juventusit dhe Interi fiton 2-0 ndaj Parmes. Neser shpallet fituesi i Turneut.”

Il Corriere dello Sport

Ndersa gazeta torineze, Tuttosport shkruan ne faqen e saj te pare per zikalterit: “Inter, Rafinha ka nje ide: deshiron te qendroje zikalter dhe ka filluar te dergoje mesazhe.”

L'apertura di Tuttosport

Te gjitha lajmet ne kete artikull, do te publikohen gjate dites ne inter.al.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.