Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | August 14, 2022

Scroll to top

Top

3,343 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SHTYPI I DITES – “Inter, vjen goditja e pare. Por po behet gati rruga edhe per…” (25 Janar 2019)

SHTYPI I DITES –  “Inter, vjen goditja e pare. Por po behet gati rruga edhe per…” (25 Janar 2019)
Inter Club Staff

Gazetat Italiane kete mengjes, 25 janar 2019, jane hapur me keto tituj kryesore.

Kjo eshte faqja e pare e te famshmes La Gazzetta dello Sport dhe shkruan per Interin:

“Inter, ja rruga per Barella. Po kerkohet marreveshja per ne qershor.”

Prima Pagina

E perditshmja tjeter italiane, Corriere dello Sport, hapet keshtu ne faqen e saj te pare:

“Inter, eshte blere Cedric. Vjen nga Southampton, sot vizitat mjekesore.”

Prima Pagina

Ndersa gazeta torineze, Tuttosport hapet keshtu diten e sotme:

“Goditje e Interit: vjen Cedric Soares.”

Te gjitha lajmet ne kete artikull, do te publikohen gjate dites ne inter.al.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.