Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | July 10, 2020

Scroll to top

Top

1,580 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SHTYPI I DITES – “Inter, Zhang dhe Marotta kane bere sondazhe per Conte” (09 Prill 2019)

SHTYPI I DITES –  “Inter, Zhang dhe Marotta kane bere sondazhe per Conte” (09 Prill 2019)
Inter Club Staff

Gazetat Italiane kete mengjes, 09 Prill 2019, jane hapur me keto tituj kryesore.

Kjo eshte faqja e pare e te famshmes La Gazzetta dello Sport dhe shkruan per zikalterit:

“Sondazh i Zhang dhe Marotta: ja cmimi. Inter, kjo eshte konto e Contes: ka kerkuar 10 milione euro ne vit.”

“Ish-tranjeri kerkon nje rroge shume te larte dhe kerkon kohe: eshte me e veshtire te rikthehet tek Juve apo Milan, prandaj e tundon Interi.”

Prima Pagina

E perditshmja tjeter italiane, Corriere dello Sport, hapet keshtu ne faqen e saj te pare:

“Bergwijn tek Interi, ja treguesi i pare. Menaxheri i lojtarit tregon: “po negociojme”.

Prima Pagina

Ndersa gazeta torineze, Tuttosport hapet keshtu diten e sotme:

“Radu, eshte ai pasardhesi i Handanovic.”

Te gjitha lajmet ne kete artikull, do te publikohen gjate dites ne inter.al.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.