Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | February 25, 2020

Scroll to top

Top

1,691 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SHTYPI I DITES – “Interi luan tenis ne San Siro. Eshte pikerisht…” (14 Janar 2019)

SHTYPI I DITES –  “Interi luan tenis ne San Siro. Eshte pikerisht…” (14 Janar 2019)
Inter Club Staff

Gazetat Italiane kete mengjes, 14 janar 2019, jane hapur me keto tituj kryesore.

Kjo eshte faqja e pare e te famshmes La Gazzetta dello Sport dhe shkruan per Interin:

“Interi mbush San Siron me gola.”

Prima Pagina

E perditshmja tjeter italiane, Corriere dello Sport, hapet keshtu ne faqen e saj te pare:

“Lautaro ben qe Interi te fluturoje.”

Prima Pagina

Ndersa gazeta torineze, Tuttosport hapet keshtu diten e sotme:

“Interi luan tenis, 6-2. Spalletti, set i bukur.”

Te gjitha lajmet ne kete artikull, do te publikohen gjate dites ne inter.al.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.