Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | May 30, 2020

Scroll to top

Top

1,163 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SHTYPI I DITES – “Interi mbi shpinen e Icardit (dhe te Messit)…” (11 Dhjetor 2018)

SHTYPI I DITES –  “Interi mbi shpinen e Icardit (dhe te Messit)…” (11 Dhjetor 2018)
Inter Club Staff

Gazetat Italiane kete mengjes, 11 dhjetor 2018, jane hapur me keto tituj kryesore.

Kjo eshte faqja e pare e te famshmes La Gazzetta dello Sport dhe shkruan per Interin:

“Inter mbi shpinen e Icardit (dhe Messit).”

Prima Pagina

E perditshmja tjeter italiane, Corriere dello Sport, hapet keshtu ne faqen e saj te pare:

“Inter dhe Napoli, mungoni vetem ju!”

Prima Pagina

Ndersa gazeta torineze, Tuttosport hapet keshtu diten e sotme:

“Inter dhe Napoli, na beni qe te lumturohemi.”

Te gjitha lajmet ne kete artikull, do te publikohen gjate dites ne inter.al.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.