Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

414 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SHTYPI I DITES – “Interi mposht Frosinonen me rezervat dhe Spalletti tani eshte…” (25 Nentor 2018)

SHTYPI I DITES –  “Interi mposht Frosinonen me rezervat dhe Spalletti tani eshte…” (25 Nentor 2018)
Inter Club Staff

Gazetat Italiane kete mengjes, 25 Nentor 2018, jane hapur me keto tituj kryesore.

Kjo eshte faqja e pare e te famshmes La Gazzetta dello Sport dhe shkruan bujshem per Interin:

“Interi eshte rikthyer. Prova Championsi dhe sulmuesit tregohen te pabermbajtshem.”

Prima Pagina

E perditshmja tjeter italiane, Corriere dello Sport, hapet keshtu ne faqen e saj te pare:

“Interi nje skuader qe fiton. Frosinone 3-0 me rezervat.”

Prima Pagina

Ndersa gazeta torineze, Tuttosport hapet keshtu diten e sotme:

“Dopiete e Keita dhe gol i Martinez. Interi perseri ne vendin e dyte.”

Te gjitha lajmet ne kete artikull, do te publikohen gjate dites ne inter.al.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.