Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | July 6, 2020

Scroll to top

Top

275 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SHTYPI I DITES – “Interi po behet gati per ndeshjen ndaj Parmes. Zevendes-Icardi…” (12 Shtator 2018)

SHTYPI I DITES –  “Interi po behet gati per ndeshjen ndaj Parmes. Zevendes-Icardi…” (12 Shtator 2018)
Inter Club Staff

Gazetat Italiane kete mengjes, 12 Shtator 2018, jane hapur me keto tituj kryesore.

Kjo eshte faqja e pare e te famshmes La Gazzetta dello Sport dhe shkruan per Interin:

“Inter, Keita gjithckaberes. Perseri zevendes-Icardi? Alarm per Vrslajko.”

Prima Pagina

E perditshmja tjeter italiane, Corriere dello Sport, hapet keshtu ne faqen e saj te pare:

Nuk ka ndonje titull specifik per Interin ne faqen e pare te saj.

Prima Pagina

Ndersa gazeta torineze, Tuttosport hapet keshtu diten e sotme:

“Lozano+Herrera, Interi meksikan. Ne kerkim te nje goditje te dyfishte.”

Te gjitha lajmet ne kete artikull, do te publikohen gjate dites ne inter.al.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.