Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 22, 2020

Scroll to top

Top

325 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SHTYPI I DITES – “Interi, sot perpara ma Icardin. Nderkohe Spalletti paralajmeron…” (03 Tetor 2018)

SHTYPI I DITES –  “Interi, sot perpara ma Icardin. Nderkohe Spalletti paralajmeron…” (03 Tetor 2018)
Inter Club Staff

Gazetat Italiane kete mengjes, 03 Tetor 2018, jane hapur me keto tituj kryesore.

Kjo eshte faqja e pare e te famshmes La Gazzetta dello Sport dhe shkruan per Interin:

“Perpara, Icardi. Interi i beson Mauritos ndeshjen e sotme ne shtepine e Psv. Spalletti: “asnje llogari.”

Prima Pagina

E perditshmja tjeter italiane, Corriere dello Sport, hapet keshtu ne faqen e saj te pare:

“Interi sot ne Hollande.”

Prima Pagina

Ndersa gazeta torineze, Tuttosport hapet keshtu diten e sotme:

“Icardi dhe Perisic me PSV, Spalletti beson tek lojtaret e forte.”

“Marotta, eshte Interi. Pas zgjidhjes se kontrates me Juven i ka thene po Interit.”

Te gjitha lajmet ne kete artikull, do te publikohen gjate dites ne inter.al.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.