Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | August 14, 2022

Scroll to top

Top

429 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SHTYPI I DITES – “Italia per poker. Ne pjate jane plot 250 milione euro!” (27 Nentor 2018)

SHTYPI I DITES –  “Italia per poker. Ne pjate jane plot 250 milione euro!” (27 Nentor 2018)
Inter Club Staff

Gazetat Italiane kete mengjes, 27 Nentor 2018, jane hapur me keto tituj kryesore.

Kjo eshte faqja e pare e te famshmes La Gazzetta dello Sport dhe shkruan bujshem per Interin:

“Italia per poker. Ne pjate 250 milione euro. Inter: ja te gjitha levizjet per te bere qe Wembley te pushoje.”

Prima Pagina

E perditshmja tjeter italiane, Corriere dello Sport, hapet keshtu ne faqen e saj te pare:

“Per Interin sot karikimi i kroateve…”

Prima Pagina

Ndersa gazeta torineze, Tuttosport hapet keshtu diten e sotme:

“Kane kunder Icardit. Ja bomberat e deshirave.”

Te gjitha lajmet ne kete artikull, do te publikohen gjate dites ne inter.al.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.