Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | January 21, 2019

Scroll to top

Top

434 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SHTYPI I DITES – “Ja levizjet e Spallettit perpara sfides me Lazion. Nderkohe Zhang…” (18 Maj 2018)

SHTYPI I DITES – “Ja levizjet e Spallettit perpara sfides me Lazion. Nderkohe Zhang…” (18 Maj 2018)
Inter Club Staff

Gazetat Italiane kete mengjes, 18 Maj 2018, jane hapur me keto tituj kryesore.

E famshmja La Gazzetta dello Sport shkruan ne faqen e saj te pare per Interin:

“Spalletti psikolog dhe video nga Zhang per Champions. Ja levizjet e teknikut per ndeshjen finale te Olimpicos. Nderkohe Portgualia perjashton Cancelon nga boterori. Tek Lazio, De Vrij mbetet nje pikepyetje. Inzaghi vendos sot.”

La Gazzetta dello Sport

E perditshmja tjeter italiane, Corriere dello Sport nuk ka ndonje titull specifik pe Interin.

Il Corriere dello Sport

Ndersa gazeta torineze, Tuttosport shkruan per Interin sot:

“Inter-Ilicic, eshte lufte me Atalanten e cila nuk deshiron ta shese.”

La prima di Tuttosport

Te gjitha lajmet ne kete artikull, do te publikohen gjate dites ne inter.al.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.