Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

277 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SHTYPI I DITES – “Ja qe Fair Play Financiar ka sherbyer per mire!” (10 Shtator 2018)

SHTYPI I DITES –  “Ja qe Fair Play Financiar ka sherbyer per mire!” (10 Shtator 2018)
Inter Club Staff

Gazetat Italiane kete mengjes, 10 Shtator 2018, jane hapur me keto tituj kryesore.

Kjo eshte faqja e pare e te famshmes La Gazzetta dello Sport dhe shkruan per Interin:

“Fair Play Financiar: ja qe duhet, nuk jemi me me humbje.”

Prima Pagina

E perditshmja tjeter italiane, Corriere dello Sport, hapet keshtu ne faqen e saj te pare:

“Italia Immobile. Jashte Balotelli, Ciro perkrah Chiesa ne treshen e re te sulmit ku mund te jete edhe Berardi.”

Prima Pagina

Ndersa gazeta torineze, Tuttosport hapet keshtu diten e sotme:

Altobelli: “E dashur Inter, ndihmo Icardin.”

Te gjitha lajmet ne kete artikull, do te publikohen gjate dites ne inter.al.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.