Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

422 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SHTYPI I DITES – “Juve, Napoli, Roma, Inter dhe Milan te gjithe ne pune…” (09 Korrik 2018)

SHTYPI I DITES – “Juve, Napoli, Roma, Inter dhe Milan te gjithe ne pune…” (09 Korrik 2018)
Inter Club Staff

Gazetat Italiane kete mengjes, 09 Korrik 2018, jane hapur me keto tituj kryesore.

Kjo eshte faqja e pare e te famshmes La Gazzetta dello Sport dhe shkruan per Interin:

“Juve, Napili, Roma, Interi dhe Milan. Te gjithe ne pune”

Prima Pagina

E perditshmja tjeter italiane, Corriere dello Sport, hapet keshtu ne faqen e saj te pare:

Nuk ka ndonje titull specifik per Interin.

Prima Pagina

Ndersa gazeta torineze, Tuttosport hapet keshtu diten e sotem:

Edhe Tuttosport nuk ka ndonje titull specifik per Interin.

Te gjitha lajmet ne kete artikull, do te publikohen gjate dites ne inter.al.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.