Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

561 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SHTYPI I DITES – “Ka filluar coutdown per Nainggolan. Nderkohe Milan perjashtohet…” (20 Qershor 2018)

SHTYPI I DITES – “Ka filluar coutdown per Nainggolan. Nderkohe Milan perjashtohet…” (20 Qershor 2018)
Inter Club Staff

Gazetat Italiane kete mengjes, 20 Qershor 2018, jane hapur me keto tituj kryesore.

E famshmja La Gazzetta dello Sport shkruan per zikalterit ne faqe te pare:

“Pastore liron Ninjan. El Falco eshte i Romes tashme. Countdown Nainggolan-Inter. Rinovon Vecino dhe per pas Cancelon eshte ideja Zappacosta.”

Prima Pagina

E perditshmja tjeter italiane, Corriere dello Sport, hapet keshtu ne faqen e saj te pare:

“Shihemi ne Milano! Dje agjenti i Belgut ka qene ne seline e Interit. Tratativat ndermjet dy klubeve vazhdojne.”

Prima Pagina

Ndersa gazeta torineze, Tuttosport hapet keshtu diten e sotme:

Asnje titull specifik per Interin.

Te gjitha lajmet ne kete artikull, do te publikohen gjate dites ne inter.al.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.