Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | September 30, 2020

Scroll to top

Top

257 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SHTYPI I DITES – “Kjo eshte ndeshja e Marottes. Drejtuesi zikalter ne fatin e tij…” (06 Dhjetor 2018)

SHTYPI I DITES –  “Kjo eshte ndeshja e Marottes. Drejtuesi zikalter ne fatin e tij…” (06 Dhjetor 2018)
Inter Club Staff

Gazetat Italiane kete mengjes, 06 Dhjetor 2018, jane hapur me keto tituj kryesore.

Kjo eshte faqja e pare e te famshmes La Gazzetta dello Sport dhe shkruan per Interin:

“Ndeshja e Marottes. Derbi i Italise ne fatin e tij. Nje Kissinger i lindur ne Varese.”

Prima Pagina

E perditshmja tjeter italiane, Corriere dello Sport, hapet keshtu ne faqen e saj te pare:

“Te gjithe thone Forza Inter. Juve a pamundur? Spalletti gjen aleate.

Prima Pagina

Ndersa gazeta torineze, Tuttosport hapet keshtu diten e sotme:

“Kontakte me Udinesen. Interi, levizja De Paul.”

Te gjitha lajmet ne kete artikull, do te publikohen gjate dites ne inter.al.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.