Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

249 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SHTYPI I DITES – “Kondogbia perfundimisht tek Valencia. Cancelo tani…” (05 Mars 2018)

SHTYPI I DITES – “Kondogbia perfundimisht tek Valencia. Cancelo tani…” (05 Mars 2018)
Inter Club Staff

Gazetat Italiane kete mengjes, 15 Mars 2018, jane hapur me keto tituj kryesore.

E famshmja La Gazzetta dello Sport, shkruan ne brendesi te saj per operacionin Kondogbia-Cancelo ndermjet Interit dhe Valencias: “Kondogbia do te perfundoje tek Valencia ne fund te sezonit. Keshtu duhen edhe 10 milione per Cancelon.”

E perditshmja tjeter italiane, Corriere dello Sport shkruan ne brendesi te saj: “Inter, per Championsin duhet te fillosh te vraposh si ne fillim: te duhen te pakten gjashte fitore.”

Ndersa gazeta torineze, Tuttosport nuk ka ndonje titull specifik per Interin ne diten e sotme.

Te gjitha lajmet ne kete artikull, do te publikohen gjate dites ne inter.al.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.