Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | November 20, 2019

Scroll to top

Top

247 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SHTYPI I DITES – “Kryefjala sot eshte per VAR. Eshte vendosur qe…” (04 Dhjetor 2018)

SHTYPI I DITES –  “Kryefjala sot eshte per VAR. Eshte vendosur qe…” (04 Dhjetor 2018)
Inter Club Staff

Gazetat Italiane kete mengjes, 04 Dhjetor 2018, jane hapur me keto tituj kryesore.

Kjo eshte faqja e pare e te famshmes La Gazzetta dello Sport dhe shkruan per Interin:

“Inter, Keita niset drejt parakalimit te Perisic. Serie A ngre ne qiell Icardin.”

Prima Pagina

E perditshmja tjeter italiane, Corriere dello Sport, hapet keshtu ne faqen e saj te pare:

“VAR, ndryshon gjithcka. Eshte rritur pakenaqesia e klubeve per te evituar gabime ne te ardhme.”

Prima Pagina

Ndersa gazeta torineze, Tuttosport hapet keshtu diten e sotme:

“Zhvillim nga UEFA. Var ne Champions qe prej 1/8.”

Te gjitha lajmet ne kete artikull, do te publikohen gjate dites ne inter.al.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.