Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

528 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SHTYPI I DITES – “Kujdes nga Lautaro-Icardi, ata dita-dites…” (30 Korrik 2018)

SHTYPI I DITES – “Kujdes nga Lautaro-Icardi, ata dita-dites…” (30 Korrik 2018)
Inter Club Staff

Gazetat Italiane kete mengjes, 30 Korrik 2018, jane hapur me keto tituj kryesore.

Kjo eshte faqja e pare e te famshmes La Gazzetta dello Sport dhe shkruan per Interin:

Icardi-Lautaro, kujdes nga ata te dy. Ne pishine tek shtepua e Mauritos, dita dites po forcohet “mardhenia ndermjet te dyve. Nga Martinez tej Asamoah, lojtaret e rinj po bindin. Por Spalletti eshte nervoz.”

Prima Pagina

E perditshmja tjeter italiane, Corriere dello Sport, hapet keshtu ne faqen e saj te pare:

Nuk ka ndonje titull specifik per Interin.

Prima Pagina

Ndersa gazeta torineze, Tuttosport hapet keshtu diten e sotme:

Vidal pas Vrsaljko. Interi deshiron ta mbylle.

Te gjitha lajmet ne kete artikull, do te publikohen gjate dites ne inter.al.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.