Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | May 25, 2019

Scroll to top

Top

318 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SHTYPI I DITES – “Kurajo Pazza Inter. Keshtu hapet Gazzetta dello Sport sot qe…” (18 Shtator 2018)

SHTYPI I DITES –  “Kurajo Pazza Inter. Keshtu hapet Gazzetta dello Sport sot qe…” (18 Shtator 2018)
Inter Club Staff

Gazetat Italiane kete mengjes, 18 Shtator 2018, jane hapur me keto tituj kryesore.

Kjo eshte faqja e pare e te famshmes La Gazzetta dello Sport dhe shkruan per Interin:

“Champions D’Italia. Kurajo Pazza Inter. Gjithcka fillon me Tottenham (ora 18:55) dhe eshte pikerisht grupi i Interit me i veshtiri. Zikalterit duhet te fshijne FLOP-in ne kampionat. Karikimi i Spallettit nderkohe: “Duhet te fitojme e aty do te nise kthesa.”

Prima Pagina

E perditshmja tjeter italiane, Corriere dello Sport, hapet keshtu ne faqen e saj te pare:

“Eshte Icardi ne Lunaparkun e Spallettit. Pas gjashte vitesh, ja Interi ne trofeun me te shtrenjte dhe me prestigjoz.”

Prima Pagina

Ndersa gazeta torineze, Tuttosport hapet keshtu diten e sotme:

“Spalletti zgjon Interin: Eshte koha te kthejme faqe.”

Te gjitha lajmet ne kete artikull, do te publikohen gjate dites ne inter.al.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.