Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

412 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SHTYPI I DITES – “Lautaro eshte qe tani ne rregull per sulmin e Interit” (16 Korrik 2018)

SHTYPI I DITES – “Lautaro eshte qe tani ne rregull per sulmin e Interit” (16 Korrik 2018)
Inter Club Staff

Gazetat Italiane kete mengjes, 16 Korrik 2018, jane hapur me keto tituj kryesore.

Kjo eshte faqja e pare e te famshmes La Gazzetta dello Sport dhe shkruan per Interin:

Sulmi i Interit, Lautaro eshte qe tani ne rregull. Duhet pare sa shkon me Icardin.

Prima Pagina

E perditshmja tjeter italiane, Corriere dello Sport, hapet keshtu ne faqen e saj te pare:

Franca Kampione Bote, pasi Deschamps ka fituar Kupen e Botes si lojtar ne 1998 njezet vite me pas e fiton si tranjer.

Prima Pagina

Ndersa gazeta torineze, Tuttosport hapet keshtu diten e sotme:

Franca eshte Kampione Bote, por Tuttosport i kushton pothuajse te tere faqen e saj te pare Cristiano Ronaldos.

Te gjitha lajmet ne kete artikull, do te publikohen gjate dites ne inter.al.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.