Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

2,358 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SHTYPI I DITES – “Marotta me tre objektiva te qarte ne merkato…” (20 Dhjetor 2018)

SHTYPI I DITES –  “Marotta me tre objektiva te qarte ne merkato…” (20 Dhjetor 2018)
Inter Club Staff

Gazetat Italiane kete mengjes, 20 dhjetor 2018, jane hapur me keto tituj kryesore.

Kjo eshte faqja e pare e te famshmes La Gazzetta dello Sport dhe shkruan per Interin:

“Marotta ne merkato: Modric ne shenjester me Barellan dhe Tonalin.”

Prima Pagina

E perditshmja tjeter italiane, Corriere dello Sport, hapet keshtu ne faqen e saj te pare:

“Icardi komplikohet. Ne janar nje takim tjeter ku klubi do te rrise oferten. Interi deshiron te eleminoje klauzolen. Nderkohe rinovimi nuk perjashton largimin nga Interi.”

Prima Pagina

Ndersa gazeta torineze, Tuttosport hapet keshtu diten e sotme:

“Tension i larte per Icardin por per kete po mendon Marotta…”

Te gjitha lajmet ne kete artikull, do te publikohen gjate dites ne inter.al.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.