Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | November 27, 2021

Scroll to top

Top

529 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SHTYPI I DITES – “MaurInter. Eshte perla e trete e Mauritos!” (07 Nentor 2018)

SHTYPI I DITES –  “MaurInter. Eshte perla e trete e Mauritos!” (07 Nentor 2018)
Inter Club Staff

Gazetat Italiane kete mengjes, 07 Nentor 2018, jane hapur me keto tituj kryesore.

Kjo eshte faqja e pare e te famshmes La Gazzetta dello Sport dhe shkruan per Interin:

“MaurInter. Gjithmone Icardi. Barazim i arte ne fotofinish. Blaugranat superior. Interit i mjafton barazimi ne Londer per te kaluar ne raundin tjeter.”

Prima Pagina

E perditshmja tjeter italiane, Corriere dello Sport, hapet keshtu ne faqen e saj te pare:

“Icardi per enderr. Champions, perla e trete e Mauritos: Barca barazohet 1-1.”

Prima Pagina

Ndersa gazeta torineze, Tuttosport hapet keshtu diten e sotme:

“Napoli dhe Interi, sa te medhenj.”

Te gjitha lajmet ne kete artikull, do te publikohen gjate dites ne inter.al.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.