Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | January 18, 2020

Scroll to top

Top

2,329 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SHTYPI I DITES – “Mauro ndan me dysh zikalterit. Nderkohe Steven Zhang qeteson…” (11 Janar 2019)

SHTYPI I DITES –  “Mauro ndan me dysh zikalterit. Nderkohe Steven Zhang qeteson…” (11 Janar 2019)
Inter Club Staff

Gazetat Italiane kete mengjes, 11 janar 2019, jane hapur me keto tituj kryesore.

Kjo eshte faqja e pare e te famshmes La Gazzetta dello Sport dhe shkruan per Interin:

“Presidenti zikalter siguron Mauro Icardin: “shume shpejt do te shihemi per rinovimin”. Nderkohe Marotta siguron tifozet te rrine te qete.”

Prima Pagina

E perditshmja tjeter italiane, Corriere dello Sport, hapet keshtu ne faqen e saj te pare:

“Icardi ndan ne dysh zikalterit, konfirmon Wanden dhe sulmon: pres nje oferte konkrete.”

Prima Pagina

Ndersa gazeta torineze, Tuttosport hapet keshtu diten e sotme:

“Marotta i tunduar nga Dybala.”

Te gjitha lajmet ne kete artikull, do te publikohen gjate dites ne inter.al.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.