Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

399 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SHTYPI I DITES – “Me ne fund Lautaro. Tani Interi nuk ndalet me…” (30 Shtator 2018)

SHTYPI I DITES –  “Me ne fund Lautaro. Tani Interi nuk ndalet me…” (30 Shtator 2018)
Inter Club Staff

Gazetat Italiane kete mengjes, 30 Shtator 2018, jane hapur me keto tituj kryesore.

Kjo eshte faqja e pare e te famshmes La Gazzetta dello Sport dhe shkruan per Interin:

“Lautaro PO. Ne San Siro zikalterit 2-0 ndaj Cagliarit. Vendi i dyte afrohet. Gjithcka e hap Martinez dhe e mbyll Politano. Tashme Interi nuk ndalet me.”

Prima Pagina

E perditshmja tjeter italiane, Corriere dello Sport, hapet keshtu ne faqen e saj te pare:

“Lautaro dhe Politano shtyne lart Interin.”

Prima Pagina

Ndersa gazeta torineze, Tuttosport hapet keshtu diten e sotme:

“Interi fluturon me Martinez dhe Politano.”

Te gjitha lajmet ne kete artikull, do te publikohen gjate dites ne inter.al.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.