Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | November 27, 2021

Scroll to top

Top

646 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SHTYPI I DITES – “Modric ka shkaktuar nje Eklips ne shtepine Inter…” (03 Gusht 2018)

Inter Club Staff

Gazetat Italiane kete mengjes, 03 Gusht 2018, jane hapur me keto tituj kryesore.

Kjo eshte faqja e pare e te famshmes La Gazzetta dello Sport dhe shkruan per Interin:

“Modric-Inter, Reali behet shkemb. Kroati deshiron rruge te lire drejt Milano. Vidal tek Barca, por ka nje mister x.

Prima Pagina

E perditshmja tjeter italiane, Corriere dello Sport, hapet keshtu ne faqen e saj te pare:

“Eklips Luka. Modric ka nxire te gjitha alternativat e tjera. Florentino Perez po ben mur per kroatin.”

Prima Pagina

Ndersa gazeta torineze, Tuttosport hapet keshtu diten e sotme:

“Modric paralajmeron Real: ose rinovim ose Inter.”

Te gjitha lajmet ne kete artikull, do te publikohen gjate dites ne inter.al.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.