Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | April 23, 2019

Scroll to top

Top

1,355 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SHTYPI I DITES – “Mou ndan Italine me dysh. Eshte nje lufte ndermjet ‘haters’ dhe…” (08 Nentor 2018)

SHTYPI I DITES –  “Mou ndan Italine me dysh. Eshte nje lufte ndermjet ‘haters’ dhe…” (08 Nentor 2018)
Inter Club Staff

Gazetat Italiane kete mengjes, 08 Nentor 2018, jane hapur me keto tituj kryesore.

Kjo eshte faqja e pare e te famshmes La Gazzetta dello Sport dhe shkruan per Interin:

“Shifrat e portierit interist: Handanovic nje fenomen, me i miri ne Europe.”

Prima Pagina

E perditshmja tjeter italiane, Corriere dello Sport, hapet keshtu ne faqen e saj te pare:

“Mou na ndan. Special One godet perseri: gjesti i tij hap diskutimin e haters dhe te viktimave.”

Prima Pagina

Ndersa gazeta torineze, Tuttosport hapet keshtu diten e sotme:

“Interi boteror. Zhang, projekte te medha.”

Te gjitha lajmet ne kete artikull, do te publikohen gjate dites ne inter.al.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.