Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | March 30, 2020

Scroll to top

Top

415 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SHTYPI I DITES – “Nainggolan, Interi po e provon me Romen. Cmimi i tij eshte…” (25 Maj 2018)

SHTYPI I DITES – “Nainggolan, Interi po e provon me Romen. Cmimi i tij eshte…” (25 Maj 2018)
Inter Club Staff

Gazetat Italiane kete mengjes, 25 Maj 2018, jane hapur me keto tituj kryesore.

E famshmja La Gazzetta dello Sport shkruan ne faqen e saj per zikalterit:

“Nainggolan, Interi e provon. Klubi zikalter eshte i tentuar nga Ninja. Takim me agjentin. Pelqehet edhe Barella. Po leviz drejtori sportiv Ausilio: per belgun Roma kerkon 40 milione euro. Gjithashtu edhe lojtari i Cagliarit kushton po aq. Spalletti: “Kemi baza te forta. Per rinovimin nuk e kam me nxitim. Nderkohe vjen Lautaro Martinez, sipas Ole do te luaje me Icardin.”

la Gazzetta dello Sport

E perditshmja tjeter italiane, Corriere dello Sport shkruan per Interin ne faqen e saj te pare”

Spalletti shfryn. Tekniku ve ne alarm Interin: “klubi nuk duhet te iluzionoje tifozet”. Ne diten e Lautaro Martinez, Luciano flet qarte: duhet folur mire dhe sakte, vitin e kaluar u krijua shume konfuzion.”

Il Corriere dello Sport

Ndersa gazeta torineze, Tuttosport shkruan per zikalterit sot:

Rinovimi i Spallettit: “Ne fillim goditjet, pastaj firmos.”

La prima di Tuttosport

Te gjitha lajmet ne kete artikull, do te publikohen gjate dites ne inter.al.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.