Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

414 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SHTYPI I DITES – “Ne prag te derbyt flet Cancelo. Suning ka dyshime per…” (01 Mars 2018)

SHTYPI I DITES – “Ne prag te derbyt flet Cancelo. Suning ka dyshime per…” (01 Mars 2018)
Inter Club Staff

Gazetat Italiane kete mengjes, 28 shkurt 2018, jane hapur me keto tituj per Interin.

E famshmja La Gazzetta dello Sport, e hap faqen e saj te pare me intervisten e Joao Cancelo dhe fjalet e tij: Cancelo i hapur: “Derby po, do te jete Inter i madh. Po punojme per tu rikthyer ne maje”. Nje titull i eshte dedikuar edhe blerjes se merkatos se veres, Martinez: “E ardhmja zikalter, Lautaro Martinez shenon nje triplete dhe jep show”.

E perditshmja tjeter italiane, Corriere dello Sport nuk ka ndonje titull specifik per Interin diten e sotme.

Ndersa gazeta torineze, Tuttosport  shkruan per zikalterit: “Merkato minimaliste, edhe Interistat ne kine protestojne. Suning ka dyshime per investimet ne te ardhmen.”

Te gjitha lajmet ne kete artikull, do te publikohen gjate dites ne inter.al.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.