Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | May 27, 2020

Scroll to top

Top

1,178 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SHTYPI I DITES – “Ne pritje te Icardit ja tek vjen rinovimi i Skriniar…” (18 Janar 2019)

SHTYPI I DITES –  “Ne pritje te Icardit ja tek vjen rinovimi i Skriniar…” (18 Janar 2019)
Inter Club Staff

Gazetat Italiane kete mengjes, 18 janar 2019, jane hapur me keto tituj kryesore.

Kjo eshte faqja e pare e te famshmes La Gazzetta dello Sport dhe shkruan per Interin:

“Inter dhe Skriniar, gati per rinovimin kunder klubeve te medha europiane.”

Prima Pagina

E perditshmja tjeter italiane, Corriere dello Sport, hapet keshtu ne faqen e saj te pare:

“Icardi-Inter, takimi largohet.”

Prima Pagina

Ndersa gazeta torineze, Tuttosport hapet keshtu diten e sotme:

“Ne pritje te Icardit, Skriniar deri ne 2023.”

Te gjitha lajmet ne kete artikull, do te publikohen gjate dites ne inter.al.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.